Psycholog Warszawa Docenianie ludzi?
Forum psychoterapia, forum psychoterapeutyczne, forum psychoterapii

Forum psychoterapia dotyczące psychoterapii i pomocy psychologicznej w leczeniu zaburzeń psychicznych.


You are not connected. Please login or register

Docenianie ludzi?

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Docenianie ludzi? on Wto Maj 08, 2012 3:45 am

Admin


Admin
Docenianie ludzi?

Być może z powodu izolacji Południowej Afryki z Zachodu podczas ostatnich latach apartheidu i solidarności wspólnoty zbudowanej w walce o demokrację, nie jesteśmy jeszcze w uścisku? Zwycięzca przegrany? kultura. Jednak rozpad struktur społecznych, jak demokracji parlamentarnej zastąpione lokalnej organizacji została w jakiś dziwny sposób, otworzył drzwi dla tego zwycięzcy / Kultura przegrany. Mimo zaproszenia do Ubuntu wydaje się być odejście od społeczności solidarności? Pieniądze równy status?? hierarchia. Nie dlatego, że jest coś nie tak z ludzi mających pieniądze, to jest tak, że zbyt wyceny tylko pieniądze w kraju, gdzie tak wielu ludzi uwięzionych w biedzie, oznacza, że ​​połowa ludności określa się jako nieudaczników?? do tego systemu wartości.

Prawdą jest, że działanie Wspólnoty na rzecz sprawiedliwości ekonomicznej może zrobić więcej niż psychicznych projektów zdrowotnych złagodzić depresję, która pochodzi z desperackiej walce o przetrwanie. Ale, jak doświadczenie w pokazach w Wielkiej Brytanii, jest więcej ludzi niż pieniądze lub jej brakiem.

Czując się kochanym, opiekę i doceniane, są potężne wsporniki, że pieniądze nie można kupić, a nawet ci, którzy są biedni mogą mieć. To nie jest, jak Research UK wynika, tuż? Drażliwy feely? psychologia, jest kluczowym elementem w budowaniu bezpiecznego społeczeństwa.

Zobacz profil autora http://forum-psychoterapia.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach