Psycholog Warszawa Depresja a aresja
Forum psychoterapia, forum psychoterapeutyczne, forum psychoterapii

Forum psychoterapia dotyczące psychoterapii i pomocy psychologicznej w leczeniu zaburzeń psychicznych.


You are not connected. Please login or register

Depresja a aresja

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Depresja a aresja on Wto Maj 08, 2012 3:46 am

Admin


Admin
Depresja i agresja
Ze względu na nasilenie ubóstwem ekonomicznym i nierówności w Afryce Południowej, wyjaśnienia zachowań przemocy lub przestępczym są często dość mechaniczne. Czasami osobiste doświadczenie jednostki jest tracona w analizie politycznej. Co może być interesujące jest to, aby porozmawiać o tym, jak rodzina i osobiste doświadczenia związane ze społecznym, gospodarczym i kulturalnym rzeczywistości już zamieszanych w? Fala przestępczości?.

Oferując wsparcie psychologiczne dla biednych matek i ojców, tak aby mogli oni? pomimo trudności? być bardziej dostępna, aby słuchać i kochać ich dzieci byłyby ważne w zapobieganiu ten wzór przechodzący na drugim pokoleniu. Wsparcia wspólnotowego, rodzinnego i zawodowego dla matek z depresją może być bardziej skuteczny w zapobieganiu przestępczości w dłuższej perspektywie, niż oddanie więcej pieniędzy na policję i więziennictwo. Jest to jeden z powodów, rząd Wielkiej Brytanii finansuje program SURE Start.

Zwalczanie kłamstwo? Możesz mieć to wszystko!? Depresja i agresja

James prosi interesujące pytanie, dlaczego nie Brytyjczycy stają się bardziej, niż mniej, gwałtowne ciągu ostatnich czterdziestu lat, kiedy stały się one kilka razy bogatsza, a nie uboższy? Dlaczego Trzeciego Świata nie przemocy w takim samym stopniu? On stwierdza, że ​​względne nierówności w dochodach, w połączeniu z fałszywej obietnicy równości szans? Amerykanin? każdy może kandydować na prezydenta? jest cytowany jako bardzo dobry przykład? wraz z? styl amerykański? brak wsparcia socjalnego dla ubogich rodzin i niskiej jakości pracy są głównymi przyczynami przemocy w rozwijających się i rozwiniętych narodów podobne.

Zobacz profil autora http://forum-psychoterapia.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach