Psycholog Warszawa Wykluczenie społeczne, ubóstwo depresja i agresja
Forum psychoterapia, forum psychoterapeutyczne, forum psychoterapii

Forum psychoterapia dotyczące psychoterapii i pomocy psychologicznej w leczeniu zaburzeń psychicznych.


You are not connected. Please login or register

Wykluczenie społeczne, ubóstwo depresja i agresja

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Admin


Admin
Wykluczenie społeczne, ubóstwo depresja i agresja

Wykluczenie społeczne jest ukierunkowane w brytyjskim rządzie? S walki z ubóstwem kampania.

Oliver James uwagi na potrzeby tego w Juvenile przemocy; W 1980 roku James mówi, Wielka Brytania stała się bardziej nierówny niż w jakimkolwiek innym momencie od 1945. Bezrobocie wzrosło, płace były niższe, a jakość pracy dostępnych dla ubogich stał się gorszy. Jednocześnie Wielka Brytania opracowany? Zwycięzca przegrany? kultura. W tej nowej kultury, twierdzi, ludzie o niskich dochodach zostały ocenione jako niewystarczające moralnie, intelektualnie i emocjonalnie. To nie było tylko bycie biednym, który był przeciwko tobie, to postawa społeczeństwa, że ​​bycie ubogim oznaczało nie należał.

Podkreśla, że ​​dopiero w połowie 1980 roku, że kultura konsumpcyjna idealizowanie styl życia bogatych? "Seks? N? Handlowego" powieści i telewizyjnych oper mydlanych na bazie stylu życia Hollywood? pojawiły się w Wielkiej Brytanii. To wzmocniło przekonanie, że tylko będąc bogatym było warto, co czyniło biedni młodzi ludzie czują się jeszcze gorzej o sobie.

depresja i agresja

Anne McKay, dawniej Durban Koordynator
w KwaZulu-Natal Programu Ocalonych
przemocy i obecnie studiuje w
Tavistock Institute w Londynie, omawia
związek między ubóstwem i przemocą.

Zbrodnie popełnione przez chłopców i mężczyzn przed ich przyjaciół, ich rodziny, sąsiadów i obcych kompletnych jest głęboką troską w RPA. Znanych jest wiele czynników, że przyczyniłem się: ubóstwo, doświadczenie przemocy ze strony władz w ciągu długich lat apartheidu, frustracja nie widząc przyszłości w kontekście bezrobocia, wzrost spożycia alkoholu, wzrost liczby dzieci ulicy, księży będących z dala od swoich rodzin? albo z wyboru lub gdy poszukiwanie pracy.

Zobacz profil autora http://forum-psychoterapia.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach