Psycholog Warszawa Depresja a aresja
Forum psychoterapia, forum psychoterapeutyczne, forum psychoterapii

Forum psychoterapia dotyczące psychoterapii i pomocy psychologicznej w leczeniu zaburzeń psychicznych.


You are not connected. Please login or register

Depresja a aresja

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Depresja a aresja on Wto Maj 08, 2012 3:50 am

Admin


Admin
Poprzedni dokument bada różne typy reakcji na frustrację jest projekcyjna Picture Rosenzweig test Frustracja (PFT) [27], który również skupia się na odpowiedzi odzwierciedlających depresję związaną intropunitive i agresji związane extrapunitive reakcje, ale materiał bodziec tylko reprezentuje warunki przedstawiający interakcji społecznych i nie nieożywione przeszkód, a ponadto nie rozróżnia kary i nonreward. Również podskali kara wrażliwości na karę i kwestionariusza nagrodą (SPSRQ) przez Torrubia et al. [28] nie zajmuje się różnego rodzaju warunki kary i różne rodzaje odpowiedzi.

Interpersonalne rozczarowania lub negatywne reakcje partnerów społecznych, na przykład, mogą wywoływać reakcje depresyjne więcej niż frustracji spowodowanych przez nie będącymi przeszkód, a warunki określone w regulaminie policji lub awarii technicznej, może wywołać silniejsze agresywne reakcje niż frustracji wynikających z osobistych interakcji z partnerem społecznym . Dlatego to źródło wariancji ma również brać pod uwagę przy analizie różnic reakcji na pozbawienie od pozytywnych i spotkanie z negatywnymi warunkami stymulacyjnych.

Ponadto wiadomym jest, że celowo wywołane frustracje wywoła silniejsze reakcje agresywne niż te niezamierzone [29], więc to rozróżnienie musi być również brane pod uwagę przy porównywaniu różnych warunków stymulacyjnych.

Dlatego uznano, skonstruować ankietę na temat codziennych frustracji w QDF), która pozwala na rozróżnienie pomiędzy tymi dwoma aspektami frustracji: są kary i nonreward przez depresyjnych, jak również reakcje agresywne, a które odnosi się do człowieka, jak również nie będącymi frustrujących warunkach ( badanie 1).

Zobacz profil autora http://forum-psychoterapia.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach