Psycholog Warszawa depresja ai agresja
Forum psychoterapia, forum psychoterapeutyczne, forum psychoterapii

Forum psychoterapia dotyczące psychoterapii i pomocy psychologicznej w leczeniu zaburzeń psychicznych.


You are not connected. Please login or register

depresja ai agresja

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 depresja ai agresja on Wto Maj 08, 2012 3:48 am

Admin


Admin
depresja i agresja
Ale sytuacja może być bardziej skomplikowane niż to. W 1997 roku usłyszałem pracownika socjalnego z Durbanu sądów mówiący Inter-ministrów ds. młodzieży z grup ryzyka o młodych ludzi, którzy brali udział w zbrodni (mówiła o wszystkich przestępstw, a nie tylko przemocy, ale ja? Używam jej wgląd do punktu). Podkreśliła, że ​​sprawcy nie są zgodne z mediów stereotypów, nie były one głównie dzieci ulicy, choć niektóre były ani też nie były one wszystkie urazy psychiczne młodzieży, chociaż znów niektórzy.

Wysoki odsetek młodych ludzi pojawiających się w sądzie, mieszkali ze swoimi rodzinami i były w szkole, ich rodziny byli biedni, ale nie z najbiedniejszymi z biednych. Tak więc powstaje pytanie, dlaczego są one zwracają się do zbrodni? Odpowiedź nie jest tak oczywiste.

W Wielkiej Brytanii, gdzie, choć istnieje przepaść między bogatymi i biednymi, ubezpieczeń społecznych daje podstawowe dochody (bardzo podstawowy) dla tych, którzy nie mogą znaleźć pracy. Jednak od 1980 roku nastąpił duży wzrost liczby młodych mężczyzn popełniających aktów przemocy wobec innych ludzi. Odnotowano również wzrost nastoletnich ciąż (najwyższy wskaźnik w Europie). Zaangażowanie młodzieży w narkotyki rośnie. Czynniki, które Pracy rząd uznano za przyczynienie się do destrukcyjnych zachowań u młodzieży są: ubóstwo, wykluczenie społeczne i matczynej depresji.

Zobacz profil autora http://forum-psychoterapia.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach